Chopina 40

Pruszków

14 apartamentów

z ogródkami, podziemnym garażem i komórkami lokatorskimi

O INWESTYCJI

Chopina 40 to prestiżowy kompleks 14 nowoczesnych apartamentów. Kameralna inwestycja została zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających Klientów. Inwestycja łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design.
Mieszkania zostały zaprojektowane w oparciu o najwyższe standardy wykonania, celem spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z apartamentów jest wyjątkowo widny, ze względu na ich wyposażenie w duże okna oraz przestronne balkony lub ogródki, które będą stanowić dodatkową przestrzeń do wypoczynku.
UWAGA
Stan rzeczywisty budynków, po ich zrealizowaniu może odbiegać od przedstawionej wizualizacji.

PREZENTACJA LOKALI

Aktualnie w sprzedaży

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Wybierz piętro...

Wybierz lokal...

POWRÓT

Lokale:  . dostępne . rezerwacja . sprzedane

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE
Piętro Nr Metraż Cena Status Karta

MIEJSCA GARAŻOWE

KOMÓRKI LOKATORSKIE

AKTUALNY STAN INWESTYCJI

Plan zagospodarowania terenu

LOKALIZACJA

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji pozwala na bezpośredni dostęp do bogatej gamy udogodnień miasta. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od obiektu znajduje się Park Kościuszkowski z nowoczesnym placem zabaw, pałacykiem z fontanną i boiskiem do koszykówki, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury. Do kolei PKP dojdziemy w kilka minut, do autostrady dojedziemy także w kilka minut, dzięki czemu podróż do centrum Warszawy zajmuje tylko nieco ponad kwadrans. Najbliższe przedszkole zlokalizowane jest po drugiej stronie ulicy, szkoła podstawowa 400 metrów od inwestycji, wszelkie sklepy i urzędy w promieniu od kilkudziesięciu do kilkuset metrów.

Chopina 40

Inwestycja