Ursus: Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż

Nasza ostatnia inwestycja mieszkaniowa realizowana na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus doskonale wpisuje się w założenia Grupy Deweloperskiej ASUA, w ramach których chcemy oferować Klientom nowe mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie i przystępnych cenach. Inwestycja realizowana jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu terenów zielonych w przestrzeni doskonale skomunikowanej z najważniejszymi punktami miasta – dzięki temu uzyskujemy pożądany przez wielu mieszkańców efekt domu za miastem z możliwością korzystania ze wszystkich udogodnień i atrakcji oferowanych przez dużą aglomerację.

Mieszkania w dzielnicy Ursus to lokale o wysokim standardzie w nowoczesnej i ciekawej zabudowie, która łączy w sobie zalety nowoczesnych technologii z gwarancją trwałości i jakości, jaką uzyskujemy korzystając wyłączenie ze sprawdzonych materiałów budowlanych, konstrukcyjnych i wykończeniowych. Oddawane w ręce przyszłych mieszkańców nowe mieszkania na Ursusie to przede wszystkim dogodny układ pomieszczeń, który umożliwia wydzielenie stref dziennej i nocnej, możliwość wyboru lokalu z tarasem lub balkonem oraz wysoki komfort życia odczuwany na co dzień. Do budowy nowych mieszkań wykorzystaliśmy wyłącznie materiały o doskonałych parametrach termicznych i akustycznych, co przekłada się na łatwość utrzymania komfortu cieplnego w mieszkaniu przy minimalnych wydatkach na ogrzewanie oraz ciszę i spokój. Parametry akustyczne materiałów skutecznie izolują wnętrze mieszkania od dźwięków z zewnątrz, jak również hałasów zza ściany. Na uwagę zasługuje także układ samych pomieszczeń, które możemy zaaranżować na wiele ciekawych sposobów, jednocześnie uzyskując przestrzeń atrakcyjną wizualnie, wygodną i funkcjonalną.

Ursus: Uroki mieszkania w najmniejszej dzielnicy Warszawy

Pod względem powierzchni Ursus jest najmniejszą dzielnicą Warszawy. Pod względem uroku osobistego zdaje się nie mieć sobie równych… O atrakcyjności dzielnicy decydują przede wszystkim nowe inwestycje mieszkaniowe, dzięki którym lokalny rynek pierwotny obfituje w nowe mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu i standardzie w naprawdę korzystnych cenach. Wśród licznych atutów wybranej przez nas lokalizacji warto zwrócić uwagę na infrastrukturę. W bezpośrednim oraz bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne dla wygody życia – szkoły, przedszkola, sklepy, lokale usługowe, przystanki komunikacji miejskiej zapewniające możliwość bezpośredniego dojazdu do najważniejszych punktów miasta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zyskania szczegółowych informacji dotyczących oferowanych mieszkań na sprzedaż.