Segmenty przy Dalekiej

Grodzisk Mazowiecki

50 lokali mieszkalnych

Inwestycja w realizacji

O INWESTYCJI

„Segmenty przy Dalekiej” to nowoczesna i bardzo atrakcyjna inwestycja składająca się łącznie z 50 lokali mieszkalnych o powierzchni 117,08 m² (w tym powierzchnie garażu i pomieszczenia gospodarczego) znajdujących się w kompleksie zabudowy szeregowej. tj. 4 szeregi po 8 lokali mieszkalnych oraz 3 szeregi po 6 lokali mieszkalnych. Każdy z lokali posiada część wypoczynkową w postaci przestrzeni na wolnym powietrzu, tj. ogródka. Obecnie w trakcie realizacji jest ostatnia część inwestycji obejmująca 3 szeregi, a w każdym z nich 6 lokali mieszkalnych, której finalizacja przewidziana jest na IV kwartał roku 2020.”
Lokale składają się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego, w którym znajduje się serce lokalu w postaci kotła gazowego wraz z zasobnikiem. Na ostatniej kondygnacji lokalu znajduje się strych, który w prosty sposób można zaadoptować na cele mieszkalne, uzyskując tym samym dodatkową powierzchnię użytkową wynoszącą 18,01 m².
UWAGA
Stan rzeczywisty budynków, po ich zrealizowaniu może odbiegać od przedstawionej wizualizacji.

PREZENTACJA LOKALI

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać drogą telefoniczną.

Etap:  

  wybierz lokal...  

POWRÓT

×

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     sprzedane  

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

AKTUALNY STAN INWESTYCJI

LOKALIZACJA

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej położenie, w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta, gdzie znajdują się liczne sklepy, czy urzędy. W zaledwie kilka minut dotrzemy do pobliskich szkół i przedszkoli. Pracującym w Warszawie z pewnością ułatwi dojazd kolejka WKD, do której dojedziemy autem w zaledwie cztery minuty. W pobliżu znajduje się również wiele terenów zielonych, dzięki którym można odetchnąć spacerując, po ciężkim dniu pracy. Segmenty są świetną alternatywą dla klientów, którzy oczekują więcej przestrzeni w swoim otoczeniu oraz pragnących zamieszkać we własnym domu z ogródkiem.
Plan zagospodarowania terenu

MAPA

Przy Dalekiej

Segmenty